Foto a video

O nás

Již od počátku nabízíme jak zpracovatelské produkty, tak produkty v oblasti prodeje. Zpracování vlastní výroba i prodej se vždy dotýkal oblasti fota a videa. Například fotografováním a video-reportážím na zámku Konopiště se věnujeme bez přerušení již od 80. let, a samozřejmě nejen tam, ale po více jak 30 letém působení na foto trhu jsme úspěšně poskytovali služby na mnoha místech ČR a pro mnoho zákazníků. (např. Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Č.Budějovice … a pro fa. Opel Europe, Autec ČR (BMW), Krátký film … a v regionu JAWA, Metaz, Sellier & Bellot, Benea, Narex …)

 

Ukázky z našich prací naleznete na těchto stránkách. V prodeji je možno u nás přímo koupit či objednat veškeré zboží v oblasti fota i videa. S heslem „ Víme co Vás zajímá „ se snažíme být neustále připraveni v celém spektru digitální fotografie.

Patříme do celosvětového systému zpracovatelských středisek fa. FUJI původně „Fuji image service“ a nástupem digitální fotografie ‚Fuji digital image‚.

Výrobou a zpracováním fotografií nechceme a ani nemůžeme cenově konkurovat systémům fotosběren a tím i velkokapacitním zpracovatelům,ale oslovujeme Ty, kteří oceňují kvalitu a možnost přímo ovlivnit zpracování vlastních fotografií. Máme mnoho stálých a předpokládáme , že tím i spokojených zákazníků a bude nás těšit pokud se jimi stanete i Vy.